مهاجرت به آلمان از طریق مجارستان

مهاجرت به آلمان از طریق مجارستان

علاقمندان به مهاجرت به آلمان حتما اطلاع دارند که مدت زمان طولانی وقت سفارت آلمان یکی از مشکلاتی است که پیش از تصمیم گرفتن برای ادامه تحصیل در آلمان فکر افراد را به خود درگیر می‌کند. یکی از راه هایی که برای حل این مشکل وجود دارد مهاجرت به آلمان از طریق سایر کشور ها می باشد. مهاجرت به آلمان از طریق مجارستان با توجه به موقعیت جغرافیایی و کیفیت زندگی و آوزشی این کشور می تواند گزینه مناسبی برای متقاضیان باشد. با ویزایار همراه باشید.

مهاجرت به آلمان از طریق مجارستان - دوره زبان آلمانی در مجارستان

آشنایی کوتاه با مجارستان:

کشوری است واقع در اروپای شرقی که پایتخت آن شهر بوداپست می باشد. کشور مجارستان نزدیک به 10 میلیون نفر جمعیت دارد و زبان رسمی آن مجاری می‌باشد. البته زبان انگلیسی نیز بعنوان زبان دوم در این کشور شناخته می‌شود و اکثر مردم به زبان انگلیسی مسلط هستند. حتی بسیاری از کورس های دانشگاهی در کشور مجارستان به زبان انگلیسی ارائه می شود.

واحد پول اصلی این کشور فورینت می باشد، اما واحد ارز یورو نیز به آسانی در کشور مجارستان قابل استفاده می باشد.

کشور مجارستان از شمال با کشور اسلواکی، از شرق با رومانی، از سمت غرب با کشور اتریش و از جنوب نیز با کشورهای صربستان و کروواسی هم مرز است.

کشور مجارستان از مقاصد جذاب برای گردشگران شناخته می شود و همچنین لازم به ذکر است که رودخانه زیبای دانوب از وسط این کشور می گذرد.

همانند ایران ، مجارستان دارای آب و هوای معتدل دارای چهار فصل سال است. تابستان‌ها در این کشور هوا بسیار گرم بوده و از ماه جون تا آگوست، دمای هوا در مجارستان به 35 درجه سانتی گراد بالای صفر خواهد رسید.

هوای این کشور در بهار و پاییز معتدل است، اما زمستان‌های سردی دارد و دمای هوا در این کشور در زمستان‌ تا 10 درجه زیر صفر نیز خواهد رسید.

یکی از راه هایی که همواره برای دریافت ویزای کشور آلمان، محبوب متقاضیان بوده است مهاجرت به آلمان از طریق مجارستان می‌باشد. علاوه بر شرایط زندگی مناسب، شرایط آسان‌تری برای دریافت انواع ویزاهای کشور آلمان را دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.