آوسبیلدونگ بازیگری

Ausbildung als Schauspieler/in

School education

مدرک پیش نیاز:پایان تحصیلات متوسطه

مدت دوره:3 تا 4 سال

نوع کار دوره:روزانه, روزهای آخر هفته

پیش نیاز: پایان تحصیلات متوسطه

مدت دوره: 3 تا 4 سال

نوع کار دوره: روزانه, روزهای آخر هفته

• آوسبیلدونگ بازیگری در یک نگاه

آوسبیلدونگ بازیگری

هرسال جذب مراسم اسکار شده و حتی بارها و بارها خود را در حال گرفتن جایزه و سخنرانی در مقابل میلیون‌ها نفر تصور کرده‌اید؟ از قرار گرفتن جلوی دوربین ترسی ندارید و رؤیای راه رفتن بر روی فرش قرمز را دارید؟ پس بدون شک آوسبیلدونگ بازیگری دقیقاً برای شما مناسب است؛ اما فراموش نکنید که بازی در تئاتر یا جلوی دوربین اصلاً به سادگی چیزی که فکر می‌کنید نیست برای موفق شدن در این زمینه و رسیدن به رؤیاهایتان باید قبل از هر چیز آموزش‌های لازم را ببینید و با فوت‌وفن این کار آشنا شوید.

درباره آوسبیلدونگ بازیگری

چه بخواهیم چه نخواهیم به واسطه دنیای شیشه‌ای تلویزیون بازیگران به نوعی در زندگی روزمره ما حضور دارند. البته تصور اغلب ما بر این است که بازیگران یک زندگی فوق‌العاده پر زرق‌وبرق و هیجان‌انگیز دارند. حال اگر تصمیم دارید شما نیز به دنیای بازیگری ملحق شوید باید بدانید که رسیدن به آن همه زرق‌وبرق بسیار دشوار بوده و باید بتوانید رقبای زیادی را از سر راه برداشته و خود را به اثبات رسانید. آوسبیلدونگ بازیگری می‌تواند آغازی محکم برای ورود به دنیای بازیگری باشد. برای اینکه بتوانید در مقابل مردم بدرخشید بایستی تجربه بازی در تئاترهای کوچک را داشته و کلاس‌های بازیگری را بگذرانید. اینجاست که می‌توانید تشخیص دهید از عهده کار بر خواهید آمد یا خیر!

دوره آوسبیلدونگ بازیگری

شما می‌توانید آموزش خود را به عنوان بازیگر در مدارس بازیگری دولتی یا خصوصی و دولتی تکمیل کنید. از آنجا که برنامه‌های درسی در مدارس خصوصی و دولتی اغلب متفاوت هستند پس قبل از هر اقدامی درباره آموزش‌ها تحقیق و بعد در موسسه مورد نظرتان ثبت نام کنید. در اکثر مدارس نحوه اجرای تئاتر و بازی جلوی دوربین آموزش داده می‌شود.

در ابتدای آموزش بازیگری مباحث تئوری به شما آموزش داده شده و در ادامه باید آنچه را که آموخته‌اید در امتحانات به کار ببرید. همچنین در طول برگزاری دوره‌ها امکان این را دارید تا با کارگردانان مختلف در حوزه تئاتر و سینما آشنا شوید. همچنین از آنجا که داشتن فیزیک عالی بخشی مهم در دنیای بازیگری به شمار می‌آید پس بایستی با انجام تمرینات مختلف همیشه خود را آماده نگاه دارید.