آوسبیلدونگ طراحی لباس

Ausbildung als Modedesigner/in

School education

مدرک پیش نیاز:پایان تحصیلات متوسطه

مدت دوره:2 تا 3 سال

نوع کار دوره:روزانه

پیش نیاز: پایان تحصیلات متوسطه

مدت دوره: 2 تا 3 سال

نوع کار دوره: روزانه

• آوسبیلدونگ طراحی لباس در یک نگاه

آوسبیلدونگ طراحی لباس

به مجلات و فروشگاه‌های مد و فشن علاقه دارید؟ همیشه این شما هستید که لباس دوستانتان را برای میهمانی‌ها انتخاب می‌کنید پس می‌توانید به عنوان یک طراح مد ایده‌های تک و خاصی را ارائه دهید؛ اما از آنجایی که ارائه ایده‌ها و داشتن سلیقه خوب به تنهایی برای موفقیت کافی نیست پس در آوسبیلدونگ طراحی لباس مهارت‌های لازم را خواهید آموخت: چگونه می‌توان یک لباس را طراحی کرد؟ از کدام نرم افزارها برای طراحی لباس می‌توان استفاده کرد؟ و غیره همه و همه از مباحث آموزشی این قسمت هستند. آوسبیلدونگ طراحی لباس دو تا سه سال طول کشیده و در مدارس طراحی مد خصوصی و دولتی برگزار می‌شود؛ بنابراین شما نیز می‌توانید همان راهی را که کوکو شانل، مایکل کورس و ویوین وست وود رفته‌اند دنبال کنید.

درباره آوسبیلدونگ طراحی لباس

اینجا دقیقاً جایی ست که خلاقیت و هنر مکمل یکدیگر می‌شوند؛ اما برای اینکه ایده‌های شما به طور صحیح به اجرا درآیند لازم است که نه فقط به طراحی بلکه به کل مراحل مار تسلط داشته باشید. مدارس مد و فشن تمام مراحل تبدیل شدن به یک طراح لباس حرفه‌ای را به شما آموزش می‌دهند. همچنین در این دوره‌ها علاوه بر طراحی با کاغذ، طراحی به نرم‌افزارهای روز دنیا را نیز یاد خواهید گرفت. بعد از طراحی نوبت به اجرای عملی طرح می‌رسد به همین دلیل در دوره کارآموزی نحوه استفاده از چرخ‌خیاطی‌های مختلف و برش‌های اولیه نیز به شما آموزش داده می‌شود همچنین شما می‌توانید با تشخیص جنس پارچه و البته کمی نبوغ لباس‌های سفارشی طراحی کرده و به یک طراح متخصص تبدیل شوید.

آموزش آوسبیلدونگ طراحی لباس

آموزش آوسبیلدونگ طراحی لباس به شکل مدرسه‌ای برگزار می‌شود. در واقع این دوره‌ها نگاهی به زندگی واقعی طراحان و فرآیندهای شرکت‌های صنعت مد را به شما ارائه می‌دهند. همچنین شما مطالبی را در زمینه عمومی مدارس مانند آلمانی، انگلیسی یا اقتصاد فرا خواهید گرفت.