آوسبیلدونگ متخصص ورزش

Ausbildung als Sportfachmann/-frau

Classic dual vocational training

مدرک پیش نیاز:پایان تحصیلات متوسطه

مدت دوره:3 سال

نوع کار دوره:روزانه

پیش نیاز: پایان تحصیلات متوسطه

مدت دوره: 3 سال

نوع کار دوره: روزانه

• آوسبیلدونگ متخصص ورزش در یک نگاه

آوسبیلدونگ متخصص ورزش

اگر به ورزش علاقه‌مند هستید و بیشتر اوقات فراغت خود را در باشگاه می‌گذرانید، چرا سرگرمی و شغل خود را با هم ترکیب نکنید! اگر ماهیچه‌های قوی و قدرت بدنی عالی دارید پس وقت آن رسیده تا توانایی‌های خود را به پول تبدیل کنید! اگر فکر می‌کنید که این کار امکان‌پذیر نیست، پس لازم است یادآوری کنیم که می‌توانید همزمان با وزنه زدن و دویدن روی تردمیل درآمد نیز داشته باشید. شما پس از دوره آموزشی به عنوان یک متخصص ورزشی، می‌توانید برنامه‌های آموزشی و تغذیه بنویسید، سبک‌های ورزشی را در تناسب اندام توسعه دهید، مسابقات را سازماندهی می‌کنید و به حتی سود و زیان باشگاه را محاسبه کنید. در واقع به عنوان یک مربی متخصص هیچ مانعی بر سر راه شما برای ادامه ورزش و کسب درآمد قرار ندارد.

یک متخصص ورزشی چه کارهایی انجام می‌دهد؟

آموزش برای تبدیل شدن به یک متخصص ورزشی به رشته‌های ورزشی متنوع بوده و وظایف هیجان انگیز زیادی را بر عهده مربیان می‌گذارد. شما بسته به جایی که کار می‌کنید شاگردان زیادی را خواهید داشت. در سالن بدنسازی به نحوه انجام صحیح حرکات نظارت می‌کنید و طرز عملکرد تجهیزات مختلف ورزشی را برای آنها توضیح می‌دهید. تست‌های ورزشی را انجام داده و در نهایت می‌توانید بگویید که کدام برنامه ورزشی برای هر یک مناسب است. برای انجام این کارها قبل از هر چیز خودتان باید از توانایی جسمی بالا برخوردار باشید.

دوره آوسبیلدونگ متخصص ورزش

در آموزش سه ساله تبدیل شدن به یک متخصص ورزشی یاد خواهید گرفت که محاسبات درآمدی را نیز انجام دهید. اگر در زمان تحصیل خود استعدادی کوچک در رشته ریاضی داشته‌اید پس می‌توانید در این زمینه موفق عمل کنید. همچنین برای اینکه سالن ورزشی شما در رقابت با سایر سالن‌های تناسب اندام و باشگاه‌های ورزشی عملکردی عالی داشته باشد بایستی بهترین تجهیزات، کالاها و خدمات ورزشی را تهیه کنید. مراقبت و نگهداری از تجهیزات و رعایت استانداردهای ایمنی از جمله مواردی هستند که در دوره آوسبیلدونگ متخصص ورزش خواهید آموخت.

دوره آوسبیلدونگ متخصص ورزش برای شما مناسب است اگر...